F
A
C
E
B
O
O
K
Aktualności »
2023-11-11 12:22:02 - Maciej Rudnikowski
Wyniki Darłowskich Biegów Niepodległości - 2023

To były rekordowe Biegi Niepodległości w Darłowie. Dziękujemy, że tak licznie wzięliście w nich udział. Ponad 250 zapisanych osób i 209 finiszerów na mecie biegów to najlepszy wynik ze wszystkich dotychczas organizowanych przez nas imprez biegowych dla dzieci i młodzieży.

Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych partnerów i sponsorów, którym bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę: Urząd Miasta Darłowo, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Zespół Szkół Morskich w Darłowie, U Braci - Street food pizza,  Reha OMT Katarzyn i Adam Bakalarz. Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom, którzy wsperali nas dzisiaj na bieżni Zespołu Szkół Morskich w Darłowie.

Gratulujemy zarówno zwycięzcom poszczególnych biegów jak i wszystkim, którzy dotarli do mety oraz szczęśliwcom, do których uśmiechnął się los w losowaniu.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy teraz do aktywnego spędzania czasu na organizowanych przez Klub Biegacza Darłowskie Charty - Rundach Króla Eryka. To cyklicznie odbywające się biegi na płaskiej 2,5km trasie, dookoła Parku Conrada. Najbliższa Runda odbędzie się 25 listopada o godzinie 11:00. Udział bezpłatny dla wszystkich.

 

Poniżej zamieszczamy wyniki wszystkich dzisiejszych Darłowskich Biegów Niepodległości - 11.11.2023.