F
A
C
E
B
O
O
K
Aktualności »
2020-02-29 15:06:55 - Karolina Szkatulska
Walne zebranie sprawozdawczo wyborcze członków Klubu Biegacza Darłowskie Charty

Wczoraj tj. 28.02.2020 r. w Darłowskie Centrum Wolontariatu odbyło się zebranie sprawozdawczo wyborcze, na którym podsumowaliśmy 2 lata pracy Klubu Biegacza Darłowskie Charty, wybraliśmy zarząd i określiliśmy plany na dalszą działalność klubu.

 

Zadaniem Naszego klubu było i jest popularyzowanie biegania wśród mieszkańców gminy i miasta Darłowo.

 

Mamy się czym chwalić! Przez okres dwóch lat reprezentowaliśmy Darłowo w wielu imprezach sportowych w całej Polsce, jak również angażowaliśmy się w organizację biegów na terenie miasta i gminy Darłowo m.in Biegi dziecięce towarzyszące w Biegu Eryka oraz w Biegu Niepodległości, ligę rowerowo - biegową w gminie Darłowo, cykl biegów śniadaniowych w Dąbkach prowadzony w okres wakacji 2019, Bieg Policz się z Cukrzycą w ramach WOŚP, Charytatywny bieg i nordic walking dla Pani Ireny - darłowianki, która prowadzi walkę z glejakiem mózgu. Ogromnym sukcesem jest cykl biegowy "bieganie na śniadanie", który powstał wraz z założeniem klubu funkcjonuje do dzisiaj ciesząc się coraz większą popularnością!

 

Zarząd, który prowadził klub w latach 2018 - 2020 ma na koncie wiele sukcesów. Ogromne podziękowania i oklaski należą się pełniącym w tym okresie funkcję Prezesa Breszka Tomek, W-ce Prezesa Maciej Rudnikowski, Sekretarzowi Kasia Domitrz oraz dwóm członkom zarządu Robert Siemiątkowski i Bartoszowi Sajko. Klub Biegacza Darłowskie Charty jednogłośnie wybrał nowy zarząd, który przez kolejne 2 lata będzie rozwijał jego działalność. Pragniemy przedstawić członków zarządu na lata 2020 - 2022 Prezesa Emil Gawęda, W-ce Prezesa Maciej Rudnikowski, Sekretarza Małgorzata Mieczkowska oraz dwóch członków zarządu Karolina Szkatulska i Breszka Tomek. Liczymy na wiele kolejnych sukcesów i wyzwań, które podejmiecie w tym czasie!

 

Zapraszamy biegaczy z Darłowa i okolic do przyłączenia do naszej społeczności! Zarówno tych wytrawnych jak i chcących rozpocząć tą przygodę jaką jest bieganie!