K
Aktualności »
2021-11-27 16:13:36 - Maciej Rudnikowski
3. Runda Króla Eryka - rekord trasy kobiet

3. Runda Króla Eryka 👑 za nami 😃Na starcie stanęło 26 zawodniczek i zawodników 🏃🏃‍♀️. Pogoda tym razem była dla wszystkich bardzo łaskawa i sprzyjająca dobrym wynikom co zaowocowało nowym rekordem trasy pań, który od dzisiaj wynosi 10 minut 43 sekundy i należy do Moniki Harbutiak 💪👍🏆. Najszybszym mężczyzną i zarazem zwycięzcą dzisiejszej Rundy został Tomasz Szopiński, który triumfował już drugi raz 🥇. W zawodach udział wzięła również najbardziej rozbiegana rodzina z powiatu sławieńskiego: Państwo Chudy oraz Antosik. Warto brać z nich przykład jak rodzinnie i aktywnie spędzać czas 😃 Pani Janina Chudy była pierwszą osobą w kategorii Nordic Walking, która ukończyła Rundę Króla Eryka. Zapraszamy kolejne osoby 😃

Warto również zauważyć, że najmłodszy uczestnik dzisiejszej Rundy miał zaledwie 6 lat, a najstarszy 66. Różnica wieku 60 lat udowadnia, że biegać można w każdym wieku 😃 Dlatego też zapraszamy wszystkich na kolejną Rundę Króla Eryka już 11 grudnia 2021 roku, o godzinie 11:00. Pamiętajcie biegać każdy może 😉