F
A
C
E
B
O
O
K
Aktualności »
2022-04-23 14:48:01 - Maciej Rudnikowski
Zakończenie Rundy Króla Eryka

Przy pięknej pogodzie i sprzyjających warunkach odbyła się ostatnia Runda Króla Eryka. Niespodziewanym, chociaż jak najbardziej zasłużonym zwycięzcą 13. Rundy został Patryk Szopiński. Wśród kobiety triumfowała Monika Harbutiak, a z kijkami trasę najszybciej pokonała Janina Chudy.

Dobre warunki sprzyjały osiąganiu dobrych wyników i wiele osób kończyło dzisiaj zmagania z uśmiechem na twarzy i radością towarzyszącą osiągnięciu nowej życiówki na tej trasie. Gratulujemy wszystkim, którzy choć raz spróbowali swoich sił na Rundzie Króla Eryka. W sumie we wszystkich rundach wystartowały 74 osoby - 43 mężczyzn i 31 kobiet.

Zwycięzcami całego cyklu zostali, wśród mężczyzn Tomasz Szopiński i wśród kobiet Monika Harbutiak. Rekordzistami trasy są Adrian Kępka - 8:12 i Sabina Szkołuda - 9:25.

Dwie osoby zaliczyły wszystkie trzynaście rund i są to Małgorzata Mieczkowska i Karolina Szkatulska. Brawo.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne bieganie. Teraz gorąco zapraszamy na Bieg Króla Eryka, który odbędzie się już 14 maja o godzinie 18:00 w Darłowie. Zapisy na bieg pod adresem: https://dostartu.pl/6-bieg-krola-eryka-v4493

Wyniki dzisiejszej Rundy Króla Erka oraz wyniki końcowe po 13 rundach dostępne są tutaj >>>

Więcej zdjęć znajdziecie na profilu Darłowskich Chartów >>>

--------

#darlowskiecharty #RundaKrólaEryka #BiegKrólaEryka #biegamwDarłowie Miasto Darłowo Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie