F
A
C
E
B
O
O
K
Zawodnicy »
Zawodnicy Klubu Biegacza Darłowskie Charty
(kolejność alfabetyczna)
Balcerzak
Bogdan
Breszka
Michał
Breszka
Monika
Breszka
Paweł
Breszka
Tomasz
Bogdan Balcerzak
Rozpocząłem swoją przygodę z bieganiem w wieku 47 lat z powodów raczej zdrowotnych. Postawione cele zrealizowałem już w drugim roku. Teraz ruszam się, bo muszę dbać o siebie i sprawia mi to ogromną przyjemność. Sport zawsze był dla mnie pasją, którą stawiałem na równi z muzykowaniem. Trzeba zadbać o siebie, aby móc się realizować poprzez swoje zamiłowania.
Michał Breszka
“Wygrywanie to nie kończenie biegu na pierwszym miejscu. To nie jest pokonywanie innych. To jest pokonywanie samego siebie. Pokonywanie swojego ciała, swoich ograniczeń i swojego strachu. Wygrywanie oznacza przewyższanie siebie i przekształcanie swoich marzeń w rzeczywistość.” – Kilian Jornet, biegacz długodystansowy, trzykrotny zwycięzca Skyrunner World Series (2007-2009), autor „Biegać albo umrzeć”
Monika Breszka
Po treningu masz nie tylko doskonały humor, ale też satysfakcję, że udało ci się pokonać własne słabości. Bieganie dodaje wiary w siebie, uczy cierpliwości. Jest także okazją do przemyśleń, nabrania dystansu i wewnętrznego spokoju.
Paweł Breszka
Dlaczego biegam? Może, by dogonić mijający czas. Może, aby nie gnuśnieć w miejscu. A może żeby przełamywać słabości własnego organizmu, udowadniać samemu sobie, ze potrafię. Życie, to ciągły wyścig o coś. Dlaczego biegam? Żeby zwolnić, zrelaksować się i zresetować. Bo za chwile wrócę do codzienności. Biegam, by odpocząć.
Tomasz Breszka
Bieganie, to ten czas kiedy negatywne emocje znikają, a w ich miejsce pojawia się szczęście. Porażka nie czyni Cię przegranym. Czyni za to poddawanie się, godzenie się z nią i odmowa ponownego próbowania. W warunkach normalnych najbardziej pomaga technika. W sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha.
Domitrz
Katarzyna
Drzewiecka
Justyna
Gawęda
Emil
Gontarz
Wojciech
Klekociuk
Maksymilian
Katarzyna Domitrz
Jeśli możesz coś zmienić, zrób to. Nie pozwól sobie wmówić, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tylko ty ustalasz limit. I wygrywasz zawsze, gdy ubierasz buty i mimo warunków biegniesz. Twój umysł i twoje ciało podziękują ci za wszystko, co dla nich zrobisz.
Justyna Drzewiecka
Emil Gawęda
Wojciech Gontarz
Maksymilian Klekociuk
Bieganie to moja wielka pasja. Gdy ktoś pyta po co biegam ? - odpowiadam - dla zdrowia i utrzymania kondycji. Kiedyś biegałem sam. To była taka moja "ucieczka" od codzienności. Kiedy się biegnie, nie myśli się o problemach. Kocham biegać :))
Krawczuk
Szymon
Kruszyński
Stanisław
Lichacy
Marcel
Lupke
Marcin
Metera
Piotr
Szymon Krawczuk
Decyzja zapadła 03.09.2015 r. Przebiegłem wtedy 3 km w czasie 15:44. Potem 11.11.2015 r. było 10 km w czasie 51:02. Teraz może być tylko dalej i szybciej…
Stanisław Kruszyński
Marcel Lichacy
Marcin Lupke
Na początku bieganie było uzupełnieniem treningu na siłowni do czasu jak Chart Pierwszy zaraził mnie swoją zajawką. I tak po zaledwie pół roku (teraz wiem że to był kiepski pomysł) wystartowałem w maratonie który ukończyłem ( w wielkich męczarniach) z czasem 4:06:00. Do tej pory jest to moje największe osiągnięcie i chociaż zarzekałem się na mecie że już nigdy więcej maratonów to zdecydowanie muszę się poprawić i złamać te 4 godziny :)
Z ekipą Darłowskich Chartów wiem że jest to możliwe.
Piotr Metera
Mieczkowska
Małgorzata
Olszar
Grzegorz
Orłowski
Maciej
Panek
Urszula
Płoski
Krzysztof
Małgorzata Mieczkowska
:)
Grzegorz Olszar
Maciej Orłowski
"Bieganie" - Dwa lata temu, nikt nie namówiłby mnie do tego sportu. Dzisiaj to ja namawiam innych...
W życiu lubię sobie stawiać cele. W bieganiu moim celem jest zdrowie, kondycja i dobra zabawa. Polecam każdemu :)
Urszula Panek
Zaczęłam przygodę z bieganiem w 2016 roku. Marzyłam o starcie w MudMaxie genialnym biegu przełajowym - Udało się i biegam dalej! Zaczęłam od 1km i to był mój limit - wspominam to z rozczuleniem -, ale ciągle wyznaczam sobie nowe cele i myślę, że jest to super pomysł na życie! Przełamywanie swoich słabości kształtuje naszą duszę.
OSIĄGNIĘCIA
Krzysztof Płoski
W 2009 roku rozpocząłem bieganie, biegam bo lubię. Jeśli raz się poddasz, to może stać się nawykiem. Nigdy się nie poddawaj.
"Kiedy ludzie pytają mnie dlaczego biegam mówię im, że nie ma tak naprawdę powodu. Tylko ta adrenalina na starcie i to uczucie, które towarzyszy Ci, kiedy przekraczasz linię mety i wiesz, że wygrałeś bez względu na to, które zajęłaś miejsce."
Polechońska
Emilia
Rudnikowski
Maciej
Rudnikowski
Mateusz
Sajko
Bartosz
Sajko
Franciszek
Emilia Polechońska
OSIĄGNIĘCIA
10km: 37:34
21,097km: 1:24:31
42,195km: 2:56:55
Maciej Rudnikowski
Zacząłem biegać w 2013 kiedy przypomniało mi się o tym jak w wieku kilkunastu lat obiecałem, że przed 40 przebiegnę maraton. W 2013 kończyłem 39. Na pierwszy trening wyszedłem 26 kwietnia 2013, a 29 września 2013 dotarłem do mety 35 Maratonu Warszawskiego z czasem 3:48:38. Ten maraton bolał. Kolejny maraton rok później bolał jeszcze bardziej. Jednak mimo to niesamowite uczucie szczęścia jakiego doznaje się na mecie rekompensuje wszystkie bóle. Następne maratony już nie bolały za to uczucie szczęścia na mecie było jeszcze większe, tym bardziej, że każdy kolejny kończyłem z nową życiówką, która obecnie wynosi 2:56:55. Cięgle chcę więcej i ciągłe pokonywanie własnych słabości nakręca mnie do dalszego biegania.

Biegać zacząć można w każdym wieku, wystarczy tylko naprawdę zechcieć. Naprawdę WARTO :)
Mateusz Rudnikowski
Sport to zdrowie, więc biegam ile mogę.
Bartosz Sajko
Czarnoskóry albinos z rudą brodą. Nienawidzę planów treningowych, interwałów, owb 1 2 i 3. Za bieganie w gronie znajomych oddam wszystkie medale i puchary, których jeszcze nie mam. Najlepszy bieg to ten, którego jeszcze nie pobiegłem.
Franciszek Sajko
Biegam bo moim marzeniem jest przebiec kiedyś maraton :)
Siemiątkowski
Robert
Szkatulska
Karolina
Szkatulski
Tomasz
Wierzbicki
Sylwester

Czekamy...
Robert Siemiątkowski
Biegam, bo lubię.
Karolina Szkatulska
Pierwszy oficjalny bieg - Ona 30.03.2016 On - 4 miesiące później
Najdłuższy dystans - Ona Mud Max Ustka On - Półmaraton Silesia Katowice
Rekordy życiowe - Ona i On - rekordem jest każdy kolejny ukończony bieg.
Co ich łączy na trasie - biegi ekstremalne z przeszkodami.
Motto - „Nikt nigdy nie utonął we własnym pocie”
Tomasz Szkatulski
Pierwszy oficjalny bieg - Ona 30.03.2016 On - 4 miesiące później
Najdłuższy dystans - Ona Mud Max Ustka On - Półmaraton Silesia Katowice
Rekordy życiowe - Ona i On - rekordem jest każdy kolejny ukończony bieg.
Co ich łączy na trasie - biegi ekstremalne z przeszkodami.
Motto - „Nikt nigdy nie utonął we własnym pocie”
Sylwester Wierzbicki
Czekamy na Ciebie ...